Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış cepheler için sıra dışı boya

Kale Boya, yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcaktan etkilenmeyen özel dokuya sahip ürünü Performa+ ile uzun yıllar renkleri solmayan ve yüzeyi çatlamayan binalar yaratıyor.

Çevre dostu Kale Boya’nın üstün performanslı ürünü Performa+, alışılmış boyalar ile karşılaştırıldığında farklı teknik çözümleriyle öne çıkıyor. Elastik akrilik polimer esaslı, su geçirimsiz, uzun ömürlü, matdış cephe boyası olan Performa+; çatlakları köprülerken, su geçirmeme özelliğinin yanı sıra nefes alan yapısıyla fark yaratıyor.

Yüzeye tutunma kabiliyetinin göstergesi olan aderans performansı yüksek olan Performa+ uygulandığı yüzeye güçlü yapışmasından dolayı sektör profesyonelleri tarafından özellikle tercih ediliyor.

Dış cephede kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylere ve eski boyalı yüzeylere uygulanan Performa+ ürününün teknik özellikleri:
• Düşük sıcaklıklarda dahi elastikiyetini koruyan bir malzeme olup, bu esnekliği ile altyapıdaki çatlakları köprülendirir ve binanın oturması sırasında meydana gelen hareketlerden etkilenmez.
• Tamamen su geçirimsiz bir boya olup yağmura karşı tam bir koruma sağlar.
• İçeride oluşan nemi dışarıya atma kabiliyetiyle binaların nefes almasını sağlar.
• Alkaliye dayanıklıdır.
• Yağmur, kar, nem, aşırı soğuk veya sıcak gibi ağır hava şartlarından etkilenmez kabarmaz, çatlamaz ve renkleri solmaz.
• Üstün örtme gücüne sahiptir.
• Solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.