Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zarafet banyoya taşınıyor

Petek Banyo’nun, LED aydınlatmalı aynalı üst modül, seramik lavabolu alt modül ve boy dolabından oluşacak şekilde tasarlanan Canada modelinin gövdesi MDF üzeri melamin kaplama, kapakları ise MDF üzeri lake. Beyaz-siyah, beyaz-bordo, beyaz-krom renk seçenekleriyle sunulan Canada, zarafeti banyo mekanlarına taşıyor.

SANAT VE SADELİĞİN SİMGESİ
Avangarde tarzından esinlenerek, modern anlayışın minimalist çizgilerle birleştiği Diva modeli, aynalı üst modülden, banco stone tezgahın kullanıldığı alt modülden ve boy dolabından oluşuyor. Gövdesi masif ağaç MDF üzeri lake, kapakları ise MDF üzeri lake olarak tasarlanan Diva’nın beyaz, siyah, bordo ve koyu mor renk seçenekleri mevcut.

ÖZGÜR VE YENİLİKÇİ
Banyo dolabı kültürünü yeniden şekillendiren Tivoli ise banyolara özgürlük katıyor. Kutu rafla ve havlulukla farklılaştırılmış olan aynalı üst modül, cam tezgah üzeri seramik lavabolu alt modül ve boy dolabı, banyoları klasik tarzın dışına çıkarıyor. Gövde ve kapaklar MDF üzeri melamin kaplama olan Tivoli, dream meşe, pine gri renk seçenekleriyle sunuluyor. 

BEKLENTİLERİN ÖTESİ
İki temel malzeme olan ahşap ve lakenin bir arada kullanıldığı Bergamo modeli ile banyolar evin en şık ve kullanışlı mekanı olmaya aday. Gövde MDF üzeri doğal ahşap kaplama ve lake, kapaklar ise MDF üzeri lake çalışılarak özelleştirilmiş. Bu uyumlu birlikteliğin siyah-zeytin, siyah-A.ceviz renk alternatifleri mevcut.

BANYO MOBİLYASINDAN FAZLASI
Nore, koleksiyonun en özel modellerinden. Gövde ve kapakları MDF üzeri lake olan model, tezgah üzeri seramik lavabolu alt modülden, ayna etajerli üst modülden ve boy dolabından oluşuyor. Etajerin havlulukla beraber tasarlanması modele hareket katmış. Model, beyaz, siyah, bordo renk seçenekleriyle sunuluyor.