Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyolara şık tasarımlar

İsviçreli sıhhi tesisat ve rezervuar markası Geberit, Monolith Plus rezervuar modülü ile kusursuz işçilik ve yenilikçi tasarımı bir araya getiriyor. Geberit Monolith Plus, sadece tasarımıyla değil etkileyici fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak banyolardaki yerini alıyor.
KÖTÜ KOKULARI GİDEREN EK FONKSİYONLARA SAHİP
Sunduğu ek fonksiyonlarla modern banyolar yaratmak isteyenlere alternatif çözümler de sunan Geberit Monolith Plus ile rezervuara entegre edilmiş koku alma sistemi sayesinde kötü kokular klozetin içinden emilerek seramik petek filtrede temizleniyor. Dokunmatik tuşlar sayesinde deşarj süreci nazikçe başlatılıyor.
7 farklı renk seçeneği ile sunulan ComfortLight özelliği kullanıcıyı uzaktan algılıyor, banyoya girdiğinizde otomatik olarak devreye giriyor ve banyoda hoş bir atmosfer yaratıyor.

Geberit Monolith Plus banyolardaki ürünlere uyum sağlayan tasarımıyla da dikkat çekiyor. İster yere oturan ya da asma klozetlerle ister Geberit AquaClean modelleriyle bir arada kullanılabilecek Monolith Plus’ın siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleri bulunuyor.