Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İhtişamlı ve fonksiyonel banyolar; Nplus Banyo

BACO

GÜZEL BİR FİKİR
Prestije serisinden banyolara kişilik katacak farklı bir model: Baco… Gövdesi ve kapakları soft gloss’dan üretilen Baco’nun alt modülü tezgah üstü seramik lavabo ve çekmeceli modülden oluşuyor. Üst modülde ise LED aydınlatmalı ayna, havluluk ve banyolarda fonksiyonelliği arttıracak boy dolabı uygulaması yapıldı. Banyoları muhteşem havası ve renkleriyle değiştirecek olan modelin Fırtına gri ve Yeni gri renk seçenekleri mevcut.

CUSTOM

ÇOCUKLARLA BERABER
Custom modeliyle Nplus Banyo hem fonksiyonel çözümler sunuyor. Çocuklarla ortak kullanılabilecek döner boy dolabıyla ailelere hitap ediyor. Gövde ve kapakları parlak lake olan Custom’ın alt modülü yetişkin kullanıcılar için kolon lavabo, çocuklar için tezgah üstü seramik lavabo olarak tasarlandı.

Üst modüllerinde farklı ölçülerde üçlü ayna ve eğrisel formda çerçeveli aynaların yer aldığı modelin beyaz-yeşil, beyaz-turuncu renklerinden biri tercih edilebilir.Asma klozet, rezervuar, kombi klozet ve 65cm lik lavabo seçenekleri ile sunulan Seramiksan Ocean koleksiyonu ile banyoda mükemmele ulaşmak kolaylaşıyor.

SPIDER

SIRA DIŞI BANYOLAR İÇİN
Nplus Banyo, Spider modeli ile banyoları geleceğe taşıyor. Gövde ve kapakları MDF üzeri parlak lake olan Spider’ın alt modülünün tezgah üstü seramik lavabodan ve havluluktan oluşuyor. Üst modülde ise ayna eğrisel formda tasarlanırken, asma dolap uygulamasıyla tamamlanıyor. Siyah-kırmızı ve siyah-yeşil renk alternatifleri ile sunuluyor.

DELUX

KONFORLU VE İHTİŞAMLI
Delux, ihtişamı seven banyolar için tasarlandı. Alt modül cam tezgah üstü seramik lavabodan, üst modül ise altın rengi çerçeveli aynadan oluşuyor. Boy dolabı ile tamamlanan modelin altın-siyah, altın-beyaz renk alternatifleri mevcut.