Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Romance Çarşı satışları devam ediyor

İnşaat sektörünün fark yaratan markası Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nün en değerli konumunda yükselen ve insanlara yeni yaşam alanı sunan Demir Romance projesinde yaşam Ağustos ayında başlayacak. Birbirinden ünlü markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan “Romance Çarşı”nın satışları tüm hızıyla devam ederken, yüksek kazanç vadeden ticari alanları da yatırımcıların beğenisine sunuldu.  Demir Romance’ın Beylikdüzü’nün yeni çekim merkezi olacağına dikkat çeken Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance’ın ticari alanlarını oluşturan “Romance Çarşı” birbirinden ünlü markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Burada konumlanacak olan mağazalar, merkezi lokasyonları ile bölge insanına hizmet verirken, burada yapılacak yatırımların hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlayıp yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacak” diyor. 
OTURUM AMAÇLI TERCİH EDİLİYOR
Sosyal alanlarından 22 bin m² lik yeşil alanlarına kadar sağladığı olanaklarla insanlara kaliteli bir yaşam tarzı sunan Demir Romance, oturum amaçlı tercih ediliyor.

Satışları büyük ölçüde tamamlanan Demir Romance projesi, bölgenin yeni çekim merkezi olacak. Projede oturanların yanı sıra bölge halkına da hizmet verecek olan “Romance Çarşı”da konumlanan ticari alanların metrekaresi 6 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

AKILLI EV TEKNOLOJİLERİ KULLANILIYOR
Beylikdüzü’nün tek akıllı ev teknolojisini barındıran Demir Romance’ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunuluyor.
E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna aracınızla 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede yer alıyor. 

DOĞAL YAŞAM ALANLARI
170 bin metrekare brüt inşaat alanında 22 bin m² özel peyzaj alanlı Demir Romance’da, süs havuzları, köprüler ve fıskiyelerle huzurlu bir yaşam sunuluyor.

Site içerisinde bütün ihtiyaçları karşılayabileceğiniz 60 işyeri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, dans eğitim merkezi, diyetisyen hizmeti, dans eğitim merkezi, bay-bayan güzellik merkezi, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna yer alıyor.