Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İç tasarım ve mimaride koyu renkli, inovatif yüzey kaplama çözümleri

DuPont™ Corian®, uluslararası “Sonsuz Evrim” gelişim programı kapsamında, tescilli üretim süreci olan ‘DeepColour™ Technology’ ile ürettiği bir diğer inovatif renk gamını sundu. Zengin ve fark yaratan iki yeni gri renk, Deep Titanium ve Deep Cloud, iç tasarım, mobilya ve mimarlık uygulamalarında yeni seçenekler sunacak.
BU İKİ RENK, BENZERSİZ BİR GÖRÜNÜM VE KARAKTERE SAHİP
Deep Titanium: Adını aldığı metalin zengin parıltısını yansıtan çarpıcı bir koyu gri. Güçlü ve sağlam yapısıyla, çağdaş bir boyut ve ölçülü bir zarafet katıyor.

Deep Cloud: Fırtınalı bir gökyüzü gecesinin güzelliğini akla getiren daha açık bir gri. Çok yönlü tonuyla minimalist olabileceği gibi diğer renklerle birlikte kullanıldığında klasik bir zarafet kazanabilir.

DEEPCOLOUR™ TECHNOLOGY
Sektöre yeni standartlar getiren bu teknoloji, gelişmiş aşınma performansı, ısıyla daha kolay şekillenme, birleşme ve parlama özelliklerine sahip daha derin, daha yoğun ve dayanıklı renkleri birleştiren koyu renkli sert yüzeylerin tasarım ve üretimini mümkün kılıyor.

DUPONT™ CORIAN®’IN DEEP TITANIUM VE DEEP CLOUD RENKLERİ, TEMMUZ’DA TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULACAK
DuPont™ Corian®’ın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Müdürü Maurizio Solaro, “Söz verdiğimiz gibi, iç tasarım ve mimaride gelişmiş yüzey kaplama malzemelerine güçlü inovasyon sağlamaya devam ediyoruz. DeepColour™ Teknoloji’miz ile 2014 yılında sunduğumuz on siyah ve kahverengi önemli bir başarı yakaladı. Şimdi çalışmalarımızı, renk paletimizdeki yeni bir alana yoğunlaştırmaya karar verdik: Gri renkler. Hem moda hem de kullanışlı olan gri tonlar, birçok konut ve ticari alan uygulamalarında kullanılıyor. Güçlü işlevsellik, kullanışlılık ve kişisellik sunan yeni renklerimizin başarılı olacağından eminiz. Büyük sektör oyuncularından aldığımız olumlu yorumlar da bunu teyit ediyor.” şeklinde konuşuyor.