Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kendiliğinden düzelen poliüretan esaslı harç kaplama

Orta ve ağır yük dayanımlı kendiliğinden düzelen poliüretan esaslı harç kaplama Sikafloor®-21 PurCem®, çok bileşenli ve kolay temizlenebilir yapısıyla birçok alanda kullanım rahatlığı sağlıyor.

Ürünün öne çıkan özellikleri arasında yük dayanımı, estetik oluşu, kolay temizlenmesi ve pürüzsüzlüğü varken, kaydırmaz yapısıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

TESCİLLENMİŞ GIDA KULLANIM ALANLARI
Sikafloor®-21 PurCem® kaplama; lekesiz ve kokusuz olmasının yanı sıra şekil değiştirse bile asla yüzeyden ayrılmıyor.
Çevre duyarlılığının da USGBC LEED® Derecelendirmesi’ne uygun olarak tescillenmiş olmasının yanı sıra mükemmel derecede de kimyasal dayanımlı bir ürün.  Gıda tesislerinde kullanımı ise, ABD’de de, Kanada’da ve İngiltere’de Canadian Food Inspection Agency ve British Standards Specifications (BSS) tarafından kabul edilmiş Sikafloor®-21 PurCem® kaplama, birçok kuru alanda kullanımına uygun.

Sikafloor®-21 PurCem®; kullanıcılarına sunduğu zengin renk alternatifleri ve üstün yük dayanımı sayesinde, uçak hangarları baştan olmak üzere endüstriyel birçok sektörde öncelikli tercihler arasında yer alıyor.