Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NİMEÇATI, İKİNCİ YARIYIL İÇİN HAZIRLANDI

[kutusol=5240] Nimeçatı 2017 Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı, 22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde Polonezköy’de yapıldı. Bu yıl 9.’su düzenlenen ve Nimeçatı ekibinin genel katılımıyla gerçekleşen toplantının önceki yıllardan farklılaşan yönleri vardı.

Yarıyıl değerlendirme toplantılarının gelenekselleşen programında, geçen 6 ayın değerlendirilmesi, gelecek 6 aya bakış bulunuyor. Ancak Nimeçatı 2017 Toplantısı’nda bu formattan farklı olarak bölümler ve şubelerin sunumları yer aldı ve sunumlar, bir günde kendi birimleri içinde günün nasıl geçtiğini izleyenlere yaşatır nitelikteydi. İnteraktif olarak gerçekleşen toplantının ilk günü, toplantıya katılan herkesin yoğun katılımı ve paylaşımı ile gerçekleşti.
Toplantının ikinci gününe ise, Yönetim ve Gelişim Danışmanı Emre Mutluay’ın farkındalık odaklı eğitimi damgasını vurdu. Nimeçatı, 2017’nin ikinci yarısına daha da enerjik ve hedef odaklı olarak devam etme kararlılığında olduğunu, organizasyon boyunca oluşan sinerji ile bir kez daha ortaya koymuş görünüyor.

Toplantıdan sonra Nimeçatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Selçuk Aktepe’nin yaptığı açıklamada “2017 yılının ilk altı ayında her şeye rağmen Nimeçatı belli bir büyüme yapmış olup, yılın ikinci yarısında ülke ekonomisi ve sektördeki iyileşmeler ile birlikte 2017 yılı için belirlediği hedefleri yakalayacaktır. Bunun için başta iç organizasyonumuz olmak üzere tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza olan inancımız tamdır” dedi.