Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ÇATILARDA BÜYÜK DEĞİŞİM: ZIGANA TILE ONDULINE AVRASYA

En sert iklim koşullarında dahi dayanıklılığından ödün vermeyen Onduline Zigana Tile, kesinlikle su geçirmiyor, paslanmıyor, küflenmiyor ve bakım gerektirmiyor.

Zigana Tile, dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri. Çatı konstrüksiyonuna metrekarede sadece 4 kilogram yük vererek binaların deprem güvenliğine katkıda buluyor. 

[kutusol=5623] 1 oluk – 1 adım prensibiyle çatılara çok hızlı bir şekilde uygulanabilen Zigana Tile, satın alındığı andan itibaren tasarruf ettiriyor. Levhaların alt ve üst taraflarında belirlenmiş olan özel bini yerlerinin yanı sıra levhaların üst tarafında yer alan soğuk damga ile “TOP – ÜST” şeklinde belirtilmiş uygulama yönü sayesinde çatıya montajı hızlıca gerçekleşiyor. Geniş oluk aralıkları sayesinde uygulama ekiplerinin hareket kabiliyetini en üst seviyeye çıkarıyor ve çatınız çok kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale geliyor.

Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartları konusunda yüksek niteliklere sahip olan bu kusursuz ürün, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme içeriğine sahip ve asbest içermiyor. Onduline’in Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Zigana Tile, renklendirme aşamasında kullanılan doğal pigmentler ve düşük karbon ayakizi değeri ile çevreye oldukça duyarlı. 

Çatı ve cephe kaplamalarında uzun yıllar  boyunca güvenle kullanabileceğiniz Zigana Tile,  geniş aksesuar yelpazesi ile birlikte TS EN 534:2006+A1:2010 standardına ve CE belgesine sahip bir şekilde Onduline Avrasya garantisi altında Türkiye’de üretiliyor.

Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz Zigana Tile, geniş aksesuar yelpazesinin yanı sıra TSE ve CE standardına uygun olarak Onduline Avrasya’nın Sapanca’daki üretim tesislerinde garantili olarak üretiliyor.