Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ÇOK YÖNLÜ KATLANIR KAYAR KAPI: AMBIAL

Sapa’nın sunuduğu, 10 kanata kadar uygulanabilir katlanır kayar kapı Ambial; yüksek ısı yalıtımı, kapalı iken görsel homojenlik, gizli vidalar ve manyetik durdurucu, aynı camlama ölçüsü, kapatma kolaylığı için katlanır kol, geniş açılım yelpazesi, merkezden ya da bir yandan hem dışa hem içe açılabilir özellikleriyle öne çıkıyor

Kanat başına G1.2 mt x H 3mt varan büyük ölçülerde olan Ambial yüksek performans sunuyor. Ambial, katlanır kayar kapı, her biri maksimum 3 m yükseklik ve 1.2 m genişliğe sahip 10 kanata kadar uygulanabilir ve 12 m’lik bir genişlik sağlayabilir. Özel Technal raylar tarafından desteklenen her kanat; yüksek ısı performansı, su ve rüzgar direnci sağlarken, 15 kg’a kadar bir ağırlık taşıyabilir.
Bitişleri, hem açık hem de kapalı pozisyonda iken en güzel görsel uyumu sağlamak için, en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanan ürünün, profilleri hemyüz, görünür parçaları ise en doğru şekilde dengelenmiş ve hemen göze çarpmıyor. Vidalar kanatlar açık olduğunda kasanın homojenliğini sağlamak için siyah kapaklar ile gizlenmiş.[kutusag=5624] 

Geniş bir konfigürasyon yelpazesine sahip Ambial, içe, dışa, ortaya ya da yana açılabilir ve mimari yaratıcılığı destekler. Villalar, mimar tasarımı evler, mevcut evlerin genişletilme projeleri, oteller, restaurant terasları için oldukça uygun bir tercih olarak öne çıkıyor.

ÖZELLİKLERİ
75 mm modül
Açılır kanatta 2 farklı ölçü mümkün:
63 mm standart
73 mm daha büyük açıklıklar için güçlendirilmiş versiyon
ESTETİK VE KONFOR
Patentli dizayn
Kapalı iken estetik ve tamamen hemyüz, düz çizgiler
İçe açılır, dışa açılır, ortadan ya da yana açılır 3 kanattan 10 kanada kadar geniş açılım konfigürasyonları

[kutusol=5625] BÜYÜK ÖLÇÜLER
Kanat başına genişlik 1.2 m x H 3 m’ye varan ölçüler
Ağırlık: kanat başına 150 kg’a kadar

PERFORMANS
Ug = 0.5 W/m².K ile Uw = 0.95 W/m².K
(5 kanat L 6 m x H 3 m) ve TLw = 0.53 W/m².K
Hava performansı:
Hava: Class 3
Su: Class 8A
Rüzgar: Class C3