Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BONUS, PROJELERİN YALITIM TERCİHİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Yalıtımının ihtiyaçtan çok zorunlu hale geldiği ve yalıtım bilincinin giderek arttığı günümüzde; dört hayati yalıtım olarak adlandırılan ısı-su- ses ve yangın yalıtımı ürünlerini bir arada sunan Bonus Yalıtım, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

[kutusag=5698] Zeytinburnu Kazlıçeşme mevkiinde sahil yolunda yükselen Büyükyalı projesinde, farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, otel ve otelle birlikte işletilecek markalı rezidans konutlar yer alıyor. Projede sanatsal ve kültürel alanlar, çocuk oyun alanları ve sosyal tesislerin yanı sıra kiralanabilir ticari alanlar da bulunuyor. Son yılların en prestijli projeleri arasında yer alan Büyükyalı projesinin tüm dış cephe yalıtımı BONUS Taş Yünü, temel perde duvar yalıtımları ise Bonus XPS ürünleri ile yapıldı. Çok sayıda önemli referansa sahip olan Bonus Taş Yünü ile yüksek basma mukavemetine sahip, alanında lider marka olan Bonus XPS ürünleri ile yalıtımı yapılan projenin 2019 yılında faaliyete geçmesi planlanıyor.

ÇEVRECİ, YÜKSEK KALİTELİ BONUS YALITIM ÜRÜNLERİ
Sahip olduğu düşük ısıl iletkenlik değeri ile mükemmel ısı yalıtımı sunarken, gürültüyü ve titreşimi emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan BONUS Taş Yünü, A1 sınıfı yanmaz malzeme özelliği ile yapılarda tam yangın güvenliği sağlıyor. Üretim teknolojisini sahip olduğu AR-GE ve ÜR-GE altyapısıyla her geçen gün geliştiren BONUS Taş Yünü, %100 yerli sermaye ve hammadde ile Eryap Grup Sakarya Hendek tesislerinde üretiliyor.
Sahip olduğu yüksek basma mukavemeti ve yalıtım özelliği sayesinde yapılarda ve endüstride çatı ve teraslarda, temel, bodrum perde duvarlarında, frigofrik kamyon kasalarından soğuk hava depolarına, demiryollarından havaalanı pistlerine kadar çok geniş bir alanda kullanılan Bonus XPS ürünleri, tam otomasyon sistemi ile Eryap Grup İstanbul Silivri tesislerinde üretiliyor. Sahip olduğu alt yapısı ve ürün geliştirme faaliyetleri ile Türkiye’de 700 kPa basma dayanımına sahip XPS üreten, yerli ilk ve tek Türk markası olan Bonus XPS’in üretiminde çevreci bir politika izleyen Eryap Grup, çevreyi koruma anlamında da sektörde fark yaratıyor.