Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Elit Grand Palas “Dünyanın en iyi rezidans projesi”

Delmar Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Elit Grand Palas, Türk inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak üzere inşa edildi. İstanbul’un gelişmekte olan yeni yerleşim merkezi Kurtköy’de hayata geçirilen Elit Grand Palas; Osmanlı mimarisi eserlerinden ilham alınarak tasarlandı ve 130 milyon liralık yatırım bedeline sahip. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 532 konuttan oluşan Elit Grand Palas, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometre mesafede olması ve İstanbulpark Formula 1 Pisti, Teknopark ve Pendik Marina gibi dev projelere yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projeden konut satın alanlar uzun vadede karlı bir yatırım yapmak için, şirketler misafirlerini konaklatmak için veya ofis olarak kullanmak için tercih edebiliyorlar.

Bireysel kiralama hizmetinin sunulduğu “Elit Grand Palas”da yatırımcılar karlı yatırımın avantajlarından faydalanıyorlar.

Proje 2014 haziran itibari ile teslim edildiğinde yatırımcısına %50 kazandırmayı öngörüyor. Kendi bünyesinde kredi veren firma %0 faiz ve 48 ay vadelendirme imkânı tanıyor.

INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS’TA 11 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Londra’da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards’ta Delmar Yapı toplam 11 ödül alarak yarışmaya damgasını vurup kırılamayacak bir rekor elde etti. European Property Awards yarışma tarihinde tek seferde 10 ödül alarak bir ilke imza atan Delmar Yapı bu rekoru ile Türkiye ve Avrupa’yı dünya premierinde temsil etme hakkı kazandı. Ödül jürisinde yalnızca mimarların değil, sektör liderleri ve yatırım uzmanlarının da bulunduğu International Property Awards yarışmasında da Delmar Yapı, ”Elit Grand Palas” projesi ile Türkiye’yi ve Avrupa’yı gururla temsil etmeyi başardı. Yarışmanın dünya premierinde de European Property Awards’ta olduğu gibi ‘Elit Grand Palas’ ile ilgi odağı olan Delmar Yapı ‘Konut kategorisinde’ ‘Dünyanın En İyi Rezidans Projesi’ ödülünü alarak, Türkiye ve Avrupa’daki başarısını dünya çapında da kanıtladı. Türkiye’de ve Avrupa’da bu ödülü almaya hak kazanan tek firma olan Delmar Yapı, Londra’da 1995 yılından itibaren gerçekleştirilen yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.

7 BİN PROJENİN ARASINDA ZİRVEYE OTURDU  

78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin 68 jüri üyesinin karşısına çıktığı yarışma dünyanın en önemli gayrimenkul projelerini bir araya getiriyor. Geleneksel Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan Elit Grand Palas’ın ödül rekoru kırdığı organizasyon yurt dışında Türk inşaat sektörünün tanıtımının yapılması açısından büyük önem taşıyor. International Property Awards’ta yatırımcılar, mimarlar ve dünya gayrimenkul bilirkişilerinden oluşan jüriden tam not alarak adını tarihe altın harflerle yazdıran “Elit Grand Palas” hem Türkiye’de, hem Avrupa’da, hem de Dünya’da gayrimenkul sektöründe bir çok ilki Türkiye’ye yaşatmanın gururunu yaşadı.