Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Her şeye rağmen Bauma China…

Daha fazla ziyaretçi, daha fazla katılımcı, daha fazla sergileme alanı ile pazarın durgunluğuna ve dünya çapında endüstrideki satışlarda azalma olmasına rağmen, bauma China 6. Uluslararası İş ve Yapı Makineleri, Yapı Malzeme Makineleri, Yapı Araçlar ve Ekipmanları Fuarı, yeniden tüm rekorları kırdı.

Bu yıl, 27-30 Kasım’da gerçekleşen bauma China Fuarı’na 180.000 ziyaretçi katıldı. Messe Münih Direktörü Egentenmeir, bu durumdan çok memnun olduklarını belirtti ve şovun Çin pazarı ve aynı zamanda büyük Asya Kıtası için de firmaların iş platformuna ulaşmalarında anahtar olduğunu söyledi.

Sany Şirketi Pazarlama Direktörü Bay Chen de şovdaki harika atmosferi onayladı. Bauma China’nın kendileri için inanılmaz satış siparişleri kazandırdığını bildirdi. Bu şovun katılımcıları ile hep aynı özneyi gösterdiğini söyledi; Beraberce ilerlemek ve büyümek.

Çin’den sonra, ilk 10 ziyaretçi ülke ve bölgeler; Rusya, G.Kore, Hindistan, Malezya, Singapur, Japonya, Tayland, Tayvan, Hong Kong ve Türkiye oldu. Caterpillar global pazarlama servisleri müdürü Sam Cooper, Caterpillar’ın bauma China 2012’nin bir parçası olmaktan çok memnun olduğunu dile getirdi. Bu şovun kendilerine müşterileri ile olaganüstü iletişim kurma fırsatı sunduğunu ve Çin pazarına giriş yapmalarını sağladığını, müşteri sayısından oldukça memnun olduklarını söyledi.

Bir sonraki bauma China yine Şanghay’da 25-28 KASIM 2014’te gerçekleşecek.