Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kapı otomasyon çözümleri

Tasarımları yarım daire, tam daire, yay parçası şeklinde olan bu kapılarda dış bükey veya iç bükey uygulamaları yapılabiliyor. Her iki farklı uygulama şeklinde, tek kayar kanat ve çift kayar kanatlar kullanılması mümkün. Mimari konsepte kolay uyum sağlayan bu kapı giriş sistemleri, kişilerin bu kapılara doğru yürümesini teşvik eden bir çekiciliğe sahip, girişe genişlik ve derinlik kazandıran tasarımlar olarak göze çarpıyor. Uygulamadaki farklı şekilleri sayesinde dairesel cephelerde ve girişlere kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

MS30/CRS Otomatik dairesel kayar kapıların en önemli özelliği bina cephelerinde ve iç mekanlarda, bulundukları ortamla kusursuz uyum oluşturarak, hoş görünüm sağlamaları yanında, yoğun insan trafiği için kullanışlı sistemler olmaları.