Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Klimaplus Kuzey Kıbrıs bayisi açıldı

Sektördeki gelişmelere ve tüketici taleplerine paralel olarak bayi ağını geliştiren KlimaPlus, Kıbrıs’ta da hizmet vermeye başladı. KlimaPlus, yeni açılan bayisi MW ile Mitsubishi Electric kalitesini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’yle buluşturuyor.

1 Aralık Cumartesi günü Girne’de açılış töreni ile hizmete başlayan MW, ilk günden yoğun ilgi ile karşılandı. Lefkoşa’da da şubesi bulunan MW, tören kapsamındaki aktiviteler ile Mitsubishi Electric farkını, organizasyonda yansıtmayı başardı.

Açılış töreni KKTC Başbakanı Sayın İrsen Küçük’ün katılımlarıyla gerçekleşti. KlimaPlus Genel Müdürü Yenal Altaç’ın da bulunduğu açılış töreninde, KKTC Başbakanı İrsen Küçük kısa bir konuşma yaptı. Küçük, konuşmasında anavatandaki markaları Kıbrıs’a getiren bayi sahibi Öcal Topal’a ve KlimaPlus Genel Müdürü Yenal Altaç’a teşekkürlerini iletti.

Açılışta KlimaPlus Genel Müdürü Yenal Altaç ve MW Genel Müdürü Öcal Topal da yeni iş birliğinin herkes için güzel sonuçlar doğurması dileklerini dile getirdiler.