Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sancaktepe’ye 3 yeni proje

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul Bölge Milletvekilleri ve İstanbul protokolünün katılımlarıyla temel atma töreni gerçekleştirilecek projeler: Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Mimar Sinan Projesi, Kadın Sağlık Beceri ve Eğitim Merkezi.

5 MİLYONLUK YÜZME HAVUZU

Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinin maliyeti 5 milyon TL, 50 kişilik tribün kafeterya ve 18 araçlık otoparkta tesis kapsamında hizmete açılacak.

34 BİN METREKARE ASFALT

Mimar Sinan projesinin maliyeti yaklaşık 17 milyon TL, 34 bin m2 lik alana asfalt dökülerek 40 bin m2 alana kaldırım yapılacak. Ayrıca bütün telefon ve elektrik hatları da bulvar boyunca yer altına alınacak. Kadın Sağlık Beceri ve Eğitim Merkezi projesinin içerisinde İSOM ve İSMEK kursları verilecek, engelli vatandaşlar eğitilerek ev hanımları istedikleri her alanda eğitim alabilecekler.