Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sinpaş Liva Her ihtiyaca uygun daire seçeneği

Liva Turkuaz etabında 53 metrekare ile 214 metrekare arasında değişen 474 konut bulunuyor. Satışa sunulan projenin ikinci etabında Sinpaş finans sistemi ile şirket bünyesinde yüzde 20’si peşin; yüzde 50’si 48 ay vade farksız eşit taksitlerle ödeme imkanı bulunuyor.

Panorama, Flora ve Alya olmak üzere 3 ayrı bloktan oluşan projede 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği yer alıyor. Tüm dairelerin gölet ve peyzaj manzarasına hakim olduğu bir mimariye sahip olan Liva Turkuaz’da, 140 metrekare kadar kendine özel bahçe kullanımlı ve 24 metrekare teras kullanımı olan daireler de dikkat çekiyor.

LIVA TURKUAZ’DA KEYİFLİ YAŞAM

Kolay ulaşımının yanı sıra sunduğu sosyal imkanlar ile de dikkat çeken Liva Turkuaz, Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği “Hobi Akademisi”ne de ev sahipliği yapacak.