Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Suyun akışına yön veren fonksiyonellik

Yaşam kaynağımız olan su, özgün tasarımlı banyo armatürlerinde sanatla buluşuyor. Suyun akışına yön veren armatürler estetik ve şık görünümleriyle banyoların havasını değiştiriyor. Keyif veren banyoların aranan ürünlerinden Creavit armatürlerin yeni “Planet” serisi, özel tasarımlı gövdesi ve zarif kumanda kolu ile armatür modasına yön veriyor. Joystick kumandalı “Planet Armatürler” işlevselliği, pratik ve konforlu kullanımıyla da fark yaratıyor. Markanın zengin ürün yelpazesinde yer alan Creavit lavabo seçenekleri ile birlikte kullanıldığında banyolarda mükemmel bir bütünlük oluşturan Planet Armatürlerin “uzun ve kısa lavabo armatürü” olmak üzere farklı lavabolara yönelik çözümler sunan iki çeşidi bulunuyor.

Seramik sağlık gereçlerinin yenilikçi markası Creavit, banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlıyor. Özel ve seçkin tasarım ürünleriyle banyo modasının öncülüğünü yapan marka, banyolara kazandırdığı; kullanışlı, işlevsel ve estetik çözümlerle evlerin şıklığını tamamlıyor.

Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmet ulaştırıyor ve servis sağlıyor. Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor.