Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Akdeniz Rüyası Graniser Ceramica Empoli

Akdeniz’in geleneksel tasarımları, modern üretim teknikleri ile CERAMICA EMPOLI’de yeniden hayat buluyor. Zevkli tasarımlar ve etkileyici detaylar tekrar gün ışığına çıkıyor. 

İtalya’da geçtiğimiz yüzyıl doğan ve Akdeniz mimari tarzının en belirgin örneklerinden olan bu retro tasarımlar, geleneksel, hayat dolu İtalyan tarzını, modern üretim teknikleri ile günümüz mekanlarına taşıyor. Graniser çağdaş tasarımlarının yanı sıra, Ceramica Empoli ile tarihin o hiç eskimeyen motiflerini modern bir yaklaşımla, deneyimli ve eğitimli tasarımcıların yorumlarıyla günümüz mekanlarına taşıyor. Serinin desenleri binlerce yıllık gelenek ve birikimden süzülerek geliyor, bugünkü teknoloji ve bakış açısıyla yeniden yoğruluyor ve yaşama estetik katıyor.

Salon, banyo, mutfak, kafe, restoran kısacası tüm yaşam alanlarında keyifle kullanılabilecek 20×20 ölçülerindeki karolar, bütünleşerek büyük bir deseni oluşturuyor. Gerek yatay gerekse dikey yüzeylerde rahatlıkla uygulanabiliyor.