Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyodaki yeni düzen Güral Vit

Banyolarda fonksiyonelliği ve karşı konulmaz duyguları bir araya getirmeyi başaran Güral Vit, yeni serisi Jade ile sıra dışı bir banyoya sahip olmak isteyenler için göz kamaştırıcı bir şıklık sunuyor.

Banyolarda ultra modern alanlar yaratan Güral Vit, yeni serisi JADE lavabo ve klozet takımlarıyla minimalist hatları banyolara taşıyor. Fonksiyonel tasarımıyla dikkat çeken Jade klozet ve lavabo sistemlerinin saf beyaz renklerinin yanı sıra kırmızı, siyah ve altın bantlı dekoratif renkleri mevcut. 55 cm ve 60 cm ölçülerindeki Jade lavabolar, her metrekarede iddialı olmak isteyenler için ideal. Asma klozeti ve mobilya üstü olarak da kullanabileceğiniz sıra dışı yeni lavabosu ile Jade, banyosunda özel olduğunu hissetmek isteyenlere sesleniyor.

Konforu ve düzeni bir araya getiren Güral Vit, geniş ürün yelpazesi ile son kararı size bırakıyor.