Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyoların yeni vazgeçilmezi: Yalın, işlevsel ve erişilebilir tasarımlar Vitra İstanbul

Ödüllere doymayan İstanbul koleksiyonunun sofistike tarzı, yeni banyo mobilyalarını yarattı. Ross Lovegrove’un VitrA için tasarladığı İstanbul, infinit teknolojisiyle yeniden hayat buldu. Akıcı ve heykelsi formların, zarif kütleler ve ince çizgilerle bütünleştiği mükemmel kombinasyon, Lovegrove’un teknoloji ve malzemeyi kullanma yeteneği kadar, VitrA’nın üretim teknolojisindeki ustalığının da kanıtı…

Yeni İstanbul serisi banyo mobilyaları; parlak tonlardaki beyaz, zeytin yeşili ve bordo renk seçenekleriyle sunuluyor. Büyüteç entegre edilen ayna, uzun ömürlü Led aydınlatma ile çevreleniyor. Geniş lavabo ve boy dolabı, iç bölmeleri sayesinde organize saklama alanı sağlarken, mineral döküm lavabo, her zaman ilk günkü gibi bembeyaz ve parlak kullanım imkanı sağlıyor. Yeni İstanbul serisinin armatürlerinin kumanda kolu ve çıkış ucu, tezgah üzerine ayrı ayrı monte ediliyor.