Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

En iyi ses ve görüntüyü ileten kablo

1993 yılından beri Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesine, üst düzey ve spesifik kablo üretimi yapan ve konusunda uzman olan 2M Kablo, ülkemizdeki High-End sistem kullanıcılarının yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği, LOOKAB markası altında en üst kalitedeki ses kablolarını kullanıcıları ile buluşturuyor. 2M Kablo’nun 2005 yılından beri “LOOKAB” tescilli markasıyla ürettiği ses ve görüntü kabloları güvenle tercih edilen markalardan. Sektörün ihtiyaç duyduğu mikrofon, hoparlör, DMX, analog/dijital video, AES/EBU kablolar, TRIAX/TRIFLEX kablolar, RGB, bileşik, sahne ışık ve multipair kablolar, dünya kalitesiyle yurt içi ve yurt dışı pazar için 2M Kablo tarafından üretiliyor. Ses ve görüntü kablolarının; sahne ses ve ışıklandırma sistemleri, stüdyolar, konser salonları ve alanları, stadyum, oteller, radyo televizyon yayın istasyonları, stantlarda kullanım alanları bulunuyor.

2M KABLO’NUN DÜNYACA ÜNLÜ MARKASI “LOOKAB”

Ülkemizde ve de tüm dünyaya adını duyuracak başarılı ve üst kalite de kablolar üreten 2M Kablo, ses ve görüntü kablolarını LOOKAB markası adı altında sunuyor.

LOOKAB ürün grupları arasında; Dengesiz ses kabloları, Dengeli mikrofon kabloları, Halojensiz dengeli mikrofon kabloları, Bitişik kablolar, Dengeli tesisat kabloları, Dijital AES/ EBU kablolar, Analog çok kanallı kablolar, Hoparlör kabloları, Halojensiz twinax hoparlör kabloları. Yangına dayanıklı twinax hoparlör kabloları, Çoklu ışıklandırma kabloları, Bileşik yassı ve DMX kablolar, Dijital video kabloları, Analog video kabloları, Çok kanallı video kabloları. RGB kablolar, Triax video kabloları ve Triflex video kabloları yer alıyor.

LOOKAB’IN KULLANILDIÐI YERLİ VE ULUSLARARASI PROJELER

Genel Kurmay Başkanlığı – Ankara, Cumhurbaşkanlığı Köşkü – Ankara, Dış İşleri Bakanlığı Konutu – Ankara, Cumhurbaşkanlığı Konferans Salonu – Ankara, Double Tree  By Hilton – Ankara, Tobb İkiz Kuleleri – Ankara, Midtown Avm – Bodrum, Vogue Otel – Bodrum, Cornelia Golf Clup – Belek, Ela Qeen Resort – Belek, Zorlu center – İstanbul, Fenerbahçe Ülker arena – İstanbul, Trump Tower – İstanbul, Ntv Stüdyoları Doğuş Power Center Maslak – İstanbul, Wyndham Kalamış Otel – İstanbul, Ora Avm – İstanbul, The Marmara Otel Taksim – İstanbul, Ataköy Olimpiyat Evi – İstanbul, Şangari La 7 Yıldızlı Otel  Beşiktaş – İstanbul, Koç Üniversitesi Sarıyer Kampüsü – İstanbul, Bornova Buz Paten Pisti – İzmir, Vehbi Koç Vakfı – İzmit, Hilton Otel – Bursa, Hilton Garden İnn – Konya, İlko İlaç Fabrikası – Konya, Karadeniz Teknik Ünv. Kongre Ve Sergi Salonu – Trabzon, Long Beach Otel – Alanya, Amasya Üniversitesi Rektörlük Binası – Amasya, Terra City Avm – Antalya, Royal Wings Hotel – Antalya, Titanik Otel Belek – Antalya, Ramada Otel – Antalya, Sheraton Otel – Antalya, Shemall Alışveriş Merkezi – Antalya, Erzurum Kış Olimpiyatları – Erzurum, Türkiye Jokey Kulubu – Türkiye, Jumeirah Beach Hotel – Bakü, Kazakistan Türkiye Büyük Elçiliği – Kazakistan, Haydar Aliyev Kültür Merkezi – Bakü, Makyol Otel – Irak, Necef Kültür Merkezi – Irak, Jm Makedonya – Makedonya, Lykia World Hotel – Manavgat, Royal Dragon  Hotel – Manavgat, Republic Palace – Bağdat, Atçılık Merkezi Ve Hipodromu Aşkabat – Türkmenistan, Libya Tripoli/ Int.Congress Center – Libya, Libya Odoff Office Libya.