Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar ile yüzde 109’a varan verim

E.C.A. kalitesiyle, yüzde 18 – 100 arası güç modülasyonu sağlayan MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar 35, 43, 65, 90 ve 114 kW kapasite seçenekleri ile sunuluyor. Yüksek verimlilik sağlayan Alüminyum-Silisyum tek parça döküm eşanjöre sahip MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar, 10 kazana kadar kaskad bağlantı yapılarak 1140 kW güce ulaşabiliyor.

Kompakt boyutlara sahip MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar sıcak kullanım suyu ihtiyacına göre sisteme boyler ve güneş enerjisi sistemi entegre edilerek farklı çözümler sağlanmasına olanak sağlıyor. Özellikle yurt ve otel gibi sıcak kullanım suyu ihtiyacının yoğun olduğu yerlerde entegre sistemler ile ciddi bir enerji tasarrufu sağlanmasına imkan veriyor.

Yüzeyi paslanmaz çelikten imal edilmiş ön karışımlı brülörü sayesinde %18 ile %100 arasında güç modülasyonu sağlayan MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar’ın üzerinde gaz valfi çıkışı ve brülör arasında bulunan mekanik baca klapesi sayesinde, kaskad bağlantılarda atıkgaz geri tepmeleri engellenerek harici bir baca klapesi kullanımına gerek kalmıyor. Bu sayede özellikle kaskad uygulamalarda, daha küçük çaplarda kaskad baca uygulamasına imkan sağlayarak, baca maliyetinin düşmesine imkan sağlıyor.

Üzerine takılan iSystem fonksiyonel kumanda paneli ile kontrol edilebilen MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar, düşük sıcaklık zonları ve boyler uygulaması gibi birden fazla sıcaklık zon kontrolünü sağlayabiliyor. MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar zon kontrolleri yapılması gereken sistem uygulamalarında harici ilave bir kontrol paneline gerek duymadan yalnızca kazanın içindeki kontrol kartına kontrol kiti ilave edilmesi ve sensör bağlantılarının yapılması ile havuz ısıtması, yerden ısıtma, düşük veya yüksek sıcaklık zonu kontrolü ve boyler uygulaması gibi farklı ihtiyaç ve sistemler için çözüm sunuyor.