Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfak mobilyasında dekoratif alternatifler Demsaş

Geleceğe yönelik bir tasarım dili ile modellerini müşterilerinin beğenisine sunan Demsaş; ürün gamındaki farklı model ve bu modeller üzerinde kullanılabilen zengin renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Markanın özgün ve yenilikçi çalışmaları arasında yer alan İris’ in oluşturduğu etkileyici ambiyans, mutfakta fonksiyonellik anlayışına en güzel örneklerden biri olarak ortaya çıkıyor.

Beyaz mat lake kapaklar ile meşenin doğallığını bir mekanda yan yana sunan İris, hayatı kolaylaştıran mekanizma ve aksesuarlarla tamamlanıyor. Üst dolapların altındaki aydınlatma, incelikli tasarım ve titizlikle hazırlanmış geniş depolama alanları; sade ve yalın bir estetik ile şekillendirilmiş işlevsel bir mutfak elde edilmesini sağlıyor.