Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Nest

Tasarım stratejisi, ürün, grafik ve iç mekan tasarımında uzmanlaşan Pentagon, Finlandiya’nın tanınmış tasarım ofislerinden biri. Tasarım problemine, hem müşterilerinin iş beklentileri hem de tüketici perspektifinden bakarak, kullanıcı, hizmet ve mekan deneyimini de kapsayan ürün stratejileri geliştiriyor. Pentagon, prestijli iF, Red Dot ve Design Plus gibi prestijli tasarım ödüllerine sahip.

Fonksiyonel ve erişilebilir bir aile banyosu olarak tasarlanan Nest, sınırsız ürün seçeneği ve işlevsel tasarım dokunuşlarıyla ailedeki herkesin kendini özel hissettiği, kendi beklentilerine göre deneyimleyebileceği bir mekan yaratıyor. Kaliteyi İskandinav tasarımının yalınlığıyla buluşturan Nest, iyi tasarımı ayrıcalık olmaktan çıkarıyor; her banyoya ve herkese uyarlıyor.

Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş ürün gamıyla öne çıkan Nest, lavabo zenginliğiyle dikkat çekiyor. Kalın ya da ince, büyük ya da küçük, geniş ya da dar alanlara hatta asimetrik kullanıma uygun… Nest’in Trendy lavabo dolapları, sensörlü Led aydınlatmasıyla, hem estetik bir görünüm sunuyor, hem de karanlıkta gözleri yormadan kullanım kolaylığı sağlıyor. Nest Trendy armatür ve aksesuvarlar ise estetik tasarımıyla, asimetrik kullanımın yanında farklı şekil ve ebattaki lavabolara uyum gösteren bir modülerliğe sahip.

Boy dolaplarının tek ya da çift kapaklı seçenekleri bulunuyor. Çift kapaklılar, özellikle geniş aileler için daha fazla saklama alanı yaratıyor.

Dar alanlar için kompakt çözümler sunan Nest, tüm kapaklı ve çekmeceli ürünlerin sahip olduğu yavaş kapanma özelliği sayesinde, çocuklar için güvenli ve sessiz kullanım imkanı sağlıyor. Özel olarak tasarlanan çocuk basamağı ise, Nest’i “aile banyosu” yapan

küçük ama önemli bir detay. Çocukların lavaboya kolayca erişmelerini sağlayan basamak, oyuncaklarını koyabilecekleri bir saklama alanı olarak da değerlendirilebiliyor.