Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Rasch Aşk duvarlarda

Sevgi ve romantizm sezonu yaklaşırken, HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının birbirinden farklı ve özel koleksiyonlarında yer alan desenler yaşam alanlarına sevgiyi yansıtacak.

Kolay ve hızlı uygulanabilir kırmızı renklerin, kalpli desenlerin ağırlıkta olduğu, duvar panelleri kısa sürede farklı atmosferler yaratılabilir. Sevgililer Günü’ne özel olarak; Rasch koleksiyonlarından Magic Walls’ta bulunan ve bu özel gün için simge haline gelmiş kırmızı gülleri, çakıl taşlarında gizlenen ve gökyüzünde uçuşan kalpleri duvarlarınıza taşıyabilir; sadece kırmızı olması yeterli diyorsanız Rasch’ın birbirinden farklı koleksiyonlarında yer alan kırmızı rengin ağırlıkta olduğu modellerden faydalanılabilir.