Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ahşap pencereler yenilendi

Gelişen teknolojinin hayatımıza PVC pencere sistemlerini getirmesi, verdiği zararlara dair tartışmaların da başlamasına yol açtı. Tam bu noktada çözüm olarak, AG Holzmann’ın 50 yıllık deneyimi ve son teknoloji ile geliştirdiği ahşap kompozit pencere sistemleri sayesinde ahşap pencerenin sağlığı yeniden hayatımıza giriyor. Estetik, doğallık, oda iç ısısını dış hava şartlarından koruma, ses yalıtımı, hırsızlığa karşı güvenlik gibi beklentilere kompozit pencereler en iyi çözümleri sunuyor.

KLASİK ALMAN GÜVENİLİRLİÐİNİN ESTETİK BİR ANLAYIŞLA YENİDEN YORUMLANIŞI: “WOODCOM LINE”

AG HOLZMANN Türkiye Satış Direktörü M. Kadir Yıldız: “Oksijen, canlı yaşamını koruyan benzersiz bir yaşam makinesidir. Karbondioksit ise katılaşarak ahşap yapının içine hapsedilmektedir. Uygun aksesuarlar ve camla desteklenmiş ahşap kompozit pencereler, hırsızlığa karşı da maksimum güvenlik sağlamaktadır. Öte yandan ahşap, yangına karşı çok iyi yalıtım değerlerine sahip olduğu için, ahşabın tamamının yanma sıcaklığına ulaşması, dakikalar hatta saatler alır, bazen de bu hiç olmaz. AG HOLZMANN’ın uluslararası kabul gören tescilli tasarımıyla, benzerleriyle kıyaslanamayacak özelliklere sahip, uzun ömürlü bir ürün çıktı. Üretimde değerli ve seçkin ağaçlar kullanılarak yapılan ahşap ve polimer birleşimli kompozit pencereler hem çok uzun ömürlü, hem de en zor mimari talepleri karşılayabilecek estetikte. AG HOLZMANN estetik ve güvenliğini bir arada sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.