Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“Bolu Kültür Park Projesi”nde Nuhoğlu imzası

Bolu Belediyesi tarafından yaptırılan ve Nuhoğlu İnşaat’ın yüklenici firma olarak görev aldığı “Kültür Park Projesi”nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Vali İbrahim Özçimen, Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen törene çok sayıda vatandaş katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, temel atma töreninde yaptığı konuşmada; “Bolu’nun en büyük eserlerinden bir tanesinin temel atma töreninde bulunmanın sevincini ve onurunu yaşıyoruz” dedi.

Projenin yüklenici firması Nuhoğlu İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, “Bolu için büyük öneme sahip, 50 bin metrekarelik inşaat alanı bulunan bu özel projede yer almaktan çok mutluyuz. 1.500 araç kapasiteli 5 katlı otopark, yaklaşık 25 mağaza ve 1 sergi salonu, şehrin simgelerinden biri haline gelecek olan Kültür Park ile Boluluların hizmetine sunulacak. Otoparkın üzerine kuracağımız yeşil alanın da projeye ayrı bir güzellik katacağına inanıyoruz. İnşaatı 29 Ekim’de tamamlayarak Bolu Belediyesi’ne teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.