Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Şanlıurfa’nın yatırımları Volvo ile yükseliyor

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, son dönemde artan yatırımların doğurduğu ihtiyacı karşılamak amacıyla ekskavatör alımı yapan bölgenin ileri gelen hafriyat firmalarının ortak tercihi Volvo İş Makinaları oldu. Volvo’dan satın alınan 15 adet EC210C’nin 9 adedi törenle sahiplerine kavuştu.

Teslimat töreninde ASC Türk mühendisleri tarafından yeni makinaların kullanıcılarına Operatör Eğitimi verildi. Kabinde başlayan eğitimde önce operatörün konforunu en yüksek seviyeye çıkaran tüm özellikler anlatıldı. Her bir makina sahibinin kabin konforunu tek tek tecrübe ettiği kabin içi eğitimin ardından Volvo’nun üstün motor teknolojisi de yeni kullanıcılara tanıtıldı.

Makina başında verilen eğitimin ardından teorik eğitime geçildi ve makinalardan en iyi verimi alabilmek için gerekli bilgiler operatörlerle paylaşıldı. Bu eğitime katılan operatörler ve firma sahipleri, satın aldıkları makinayı en ince ayrıntısına kadar öğrenmekten duydukları mutluluğu dile getirerek Volvo’yu seçmekle doğru bir tercih yaptıklarını belirttiler.

Teslimat sırasında hazır bulunan ASC Türk ve Bölge Bayisi Ceylan Otomotiv yetkilileri, Viranşehirli hafriyatçılarla buluşmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek ilçenin gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceklerinin altını çizdi.

YAKITTA TASARRUF, KABİNDE KONFOR, SERVİSTE KOLAYLIK

3 adet EC210C satın alan Nursan Madencilik’in sahibi Zeyneddin Sancak, Volvo’yu tercih etme sebebinin Volvo’nun üstün motor teknolojisi sayesinde sağlanan yakıt tasarrufu olduğunu söyledi ve “Kullandığım diğer markalar arasında en seri makina Volvo. Operatörler seri makinalarda daha rahat ve daha verimli çalışıyorlar” diye konuştu.

EC201C’yi tercih eden diğer bir isim olan Lütfi Kızılırmak ise kullandığı makinaları yavaş yavaş Volvo ile değiştirmeye başladığını belirterek, bu tercihindeki en önemli sebebin Volvo’nun servis imkanlarının yaygınlığı olduğunun altını çizdi.