Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yalıtımda çok yönlü tasarruf

Bonuspan, Ekstrüde Polistren – XPS’ nin hammaddesi olan polistirenin ekstrüzyon işlemi ile hat boyunca istenen kalınlıkta, yoğunlukta ve yüzey özelliğinde üretilerek yapılarda ve endüstride çatı ve teraslarda, temel yalıtımlarında, bodrum perde duvarlarda, otoparklarda, havaalanı hangarlarında ve pistlerinde, demiryollarında, döşeme betonu altı, üstü ve şap altında, sandviç çatı ve cephe panellerinde, frigofrik kamyon kasalarında, soğuk hava depolarında, acil durum barakalarında, şantiye ve askeri amaçlı korunma ünitelerinde, doğrama sistemlerinin camsız bölümlerinde, ısı yalıtımlı sandviç ara bölme duvarlarında, besi çiftliklerinde kullanılabiliyor. Binaların ısı yalıtımında üstün koruma sağlayan Bonuspan kullanılması durumunda hane ve ülke ekonomisine enerji tasarrufu da sağlanıyor.

ERYAP tarafından İstanbul Silivri tesislerinde en ileri teknolojiyle çevreci gazlarla üretilen Bonuspan, ısı yalıtımının gerekliliği ve ısı yalıtımına yönelik mantolama, zemin, teras, temel ve çatı uygulamalarında başrol oynuyor.

Bonuspan, ulusal ve uluslararası geçerliliği olan tüm sertifikasyonunu tamamlayarak tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini yerine getiriyor. Çeşitli ülkelere ihraç edilen Bonuspan’ın tüm ürünleri, AB normlarına uygunluk anlamına gelen CE standartlarına da sahip.