Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çebi’ye Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nden üç ödül

Tasarıma verdiği önemle adından sıklıkla söz ettiren ÇEBİ A.Ş, kaliteli üretim, ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerinin de arkasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2012 yılında derneğe ait web sitesi ve mail adreslerine gelen tüketici şikayetleri içinde en az şikayet alan ve çözüme ulaşmamış tüketici şikayeti bulunmayan, gerek kalitesi gerekse hizmetleri ile tüketicinin beğenisini kazanan ÇEBİ A.Ş., TTKD tarafından verilen “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikası ile ödüllendirildi.

Dünya Tüketici Hakları Günü için 16 Mart 2013 tarihinde Küçükçekmece Arena Park’ta düzenlenen törende Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ÇEBİ A.Ş., “Altın Marka” ödülü ve sertifikası verildi.

Ayrıca TTKD tarafından ÇEBİ AŞ. Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu da markanın gelişimine, tanıtımına, pazar payındaki artışına yaptığı çalışmalardan ötürü ve her yıl sıra dışı kampanya, promosyon uygulamalarından dolayı “Altın Adam” ödülüne layık görüldü.

ÇEBİ A.Ş., her yıl Çebi Tasarım Ekibi tarafından hazırlanan ve özgün tasarımlara sahip yeni ürünlerini tüketici ile buluşturuyor. 2013 yılında marka mobilya trendlerine yanıt veren klasik ve modern tarzda 170 yeni ürünü piyasaya sundu. Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla da gerek teknoloji, gerek yeni hammadde kullanımları konusunda başarılı çalışmalar yapıyor.