Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cephelerde doğal ahşap kaplama

Prestijli birçok projenin hayata geçtiği ve doğal ahşap kullanımının önem kazandığı bu dönemde Eurocomposite, herkes tarafından bilinen ve kullanım alanı geniş olan alüminyum kompozit malzemeyi doğal ahşap kaplayarak müşterilerinin kullanımına sunuyor. Özellikle uygulama detayları iyi bilinen bu malzeme, Eurocomposite markası ile birlikte doğal ahşap kaplı olarak müşterilerine ulaşıyor. Ahşap görünümlü olmaktan uzak, tamamen doğal ahşap kaplamalı ve vernikli haliyle tüm kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

LEVHA EBATLARI

Kalınlık : 4mm

Genişlik : 200 mm

Uzunluk : 3100 mm (metraja bağlı olarak 6000 mm’ye kadar çıkılabilir)

DOÐAL AHŞAP KAPLAMA TÜRLERİ

Teak, Meşe, Dişbudak, Kayın, Ceviz, Sapelli

Kompozit malzeme sağlamdır, darbelere, kırılmalara ve basınca karşı dayanıklıdır. Ayrıca kıvrılma, eğilme, katlama ve kırılma direnci yüksektir. Kaplama levhaların mekanik özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir;

Çekme direnci: Rm >=130 N / mm2

% 0,2 Germe dene.: Rp0,2>= 90 N /mm2

Doğr. Genleşme: R50 >= % 5

Esneklik kat sayısı: E = 70000 N/mm2

Doğal ahşap kaplamalı ve vernikli bu ürüne Eurocomposite markası 10 sene garanti veriyor. (5 sene sonunda yalnızca vernikleme yapılmalı) Malzeme ömrü ise 20 yıl ve üzeri olarak öngörülüyor.

ALAZ MOBİLYA DEKORASYON VE KAPLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ferhatpaşa Mah. Ferhatpaşa Cad. No: 5 Ataşehir / İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 216 471 81 19

F: +90 216 471 81 29

E: info@alazltd.com.tr

W: www.eurokomposite.com.tr