Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

XPS, Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor

Isı yalıtımı bilincinin gelişmesi ve yalıtımda AB standartlarında ileri teknoloji ürünlerin kullanımının yaygınlaşmasını misyon edinen XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, 2-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde bu yıl 35.’si düzenlenecek olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2012’ye katılıyor.

Ziyaretçilerine ısı yalıtım sektöründe faaliyet gösteren üyelerini tanıtarak, doğru ısı yalıtımı yapmak isteyenleri işin uzmanı olan doğru ve güvenilir adreslere yönlendirecek olan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, XPS ile ısı yalıtımının avantajları konusunda uygulayıcılara ve son kullanıcılara bilgi verecek. Derneğin kurumsal yayını XPS Bülten’in 13. sayısı ve Mantolama Kitapçığı ziyaretçilere dağıtılacak. Ayrıca, fuar açılışı ile aynı tarihlerde XPS Derneği’nin web sayfası yeni yüzüyle kullanıma açılacak.

Tüm dünyada ve Türkiye’de ısı yalıtımının öneminin her geçen gün arttığını belirten XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yörük, ısı yalıtımı ve XPS hakkında bilgi almak isteyenleri, 3. salonun ana fuayesinde yer alan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği standına davet etti.