Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Başaranlar Mermer

1990 yılında doğaltaş sektörüne adım atan ve Türkiye’de sektörün gelişmesine paralel olarak başarılı işlere imza atan Başaranlar Mermer, doğal desenlerin mimari ile buluştuğu tasarımları düşlüyor, buna göre araştırıyor ve üretiyor.

Fabrika ve merkez ofis konumlandırması Denizli’de olan firma, müşterilerine daha hızlı ve iyi hizmet verebilmek için İzmir ve İstanbul’da açtığı şubelerinde, tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünleriyle ve üretim çeşitliliğiyle Türk mimar ve tasarımcılara modernizm ve estetiği birarada sunuyor. Fayans, duvar kaplaması, yer döşemesi, sütun, banko, mozaik ve eskitme gibi birçok alanda farklı uygulama seçeneği olan tescilli Denizli Traverteni ile bej ve renkli mermerden oluşan geniş ürün yelpazesi bulunan Başaranlar, otel, rezidans ve alışveriş merkezleri gibi prestijli projelerde kendini gösteriyor ve taşın ustası* olarak sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Kendine özgü desenleriyle ve asla taklit edilemeyen renk geçişleriyle tüm tasarımcılara ilham kaynağı olan bu yapı taşları, bulunduğu mekana doğal ışıltı kazandırıyor.