Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Emlak gurusu Dirk Zeller, Türkiye’ye geliyor

Realty World Türkiye, ING Bank sponsorluğunda düzenlediği ‘Doğru Danışman Fark Yaratır’ etkinliği için 25 Haziran’da Dirk Zeller’i konferans vermek üzere Türkiye’ye getiriyor. Katılımcılar, emlak gurusu Dirk Zeller’dan her türlü rekabet ortamında ayakta kalmak ve başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri geliştirmenin püf noktalarını dinleme fırsatı yakalayacak.

KUZEY AMERİKA’NIN ÖNDE GELEN EMLAKÇILARINDAN

Kariyeri boyunca defalarca Kuzey Amerika’nın önde gelen emlakçılarından biri olarak ödüllendirilen Dirk Zeller, Realty World broker ve emlak danışmanlarına gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyacakları becerileri geliştirmenin tüyolarını paylaşacak. Gayrimenkul sektöründe başarılı olabilmek için iş hayatı ile özel yaşamın dengelenmesi gerektiğinin her seferinde altını çizen Zeller, gerçekleştireceği sunumla katılımcılara iş ve özel yaşamlarını zenginleştirmek için kullanabilecekleri somut araç ve stratejileri anlatacak. 1990 yılında emlakçılık sektörüne girmeden önce dört yıl süreyle profesyonel raketbol oyunculuğu yapan Zeller, raketbol kortundaki rekabet stratejilerini emlakçılığa uygulayarak büyük bir başarı kazandı. Emlakçılık sektörünün önde gelen koçluk firması olan “Emlakçılık Şampiyonları”nın CEO’su Zeller, şirketini emlakçılara ve acenta yöneticilerine iş ve özel yaşamlarını zenginleştirmek için kullanabilecekleri somut araç ve stratejiler sağlamak amacıyla kurdu.

DIRK ZELLER KİMDİR?

“Haftada dört gün çalışarak satışta başarıya ulaşma sistemi™” Dirk Zeller’in oluşturmayı hayal ettiği bir sistemdi. Zeller gerçek yaşam dengesi sistemine zaman ve kaynak yatırımı yaparak hayalini hayata geçirmeyi başardı. Zeller, Kuzey Amerika’daki emlakçılara sunduğu eğitim, konferans ve koçluk hizmetleriyle onların bir yandan yaşam dengelerini kurarken bir yandan da üretimlerinde devasa artışlar gerçekleştirmelerini sağlıyor. Kurduğu “Emlakçılık Şampiyonları” şirketinin temelinde de işte bu yaşam kalitesi ve dengesi yatıyor. Zeller; “Günümüzün değişen piyasasında ayakta kalmak için her emlakçının bilmesi şart olan araçlar ve taktikler™”, “Alıcıyı her seferinde ikna etme ve bağlama™”, “Kendinizi piyasanın tek uzmanı olarak nasıl konumlandırırsınız™” gibi emlak satış sektörü için devrim yaratan programlar hazırladı. 250’den fazla makalesi yayımlanmış olan Dirk Zeller emlakçılık sektöründe başarı ve satış eğitimi alanında en çok yayına sahip yazarlardan biri. “Koçların Köşesi” adlı haftalık bülteni 200 binden fazla aboneye ulaşan Zeller’in; “Emlakçılıkta Birinci Yılınız” “Emlakçılıkta Başarı for Dummies®”, “Meraklısına Telefonla Satış”, “Şampiyon Emlakçı”, “Şampiyon Emlakçılar Takımı” ve “Başarılı Zaman Yönetimi for Dummies®” adlı kitapları bulunuyor. Zeller, ABD’nin Oregon eyaletinin Bend şehrinde haftada dört günlük mesai tarzında yaşıyor.