Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

En yeni anahtar priz serisi

Pelsan Aydınlatma’nın yeni anahtar priz serisi Keira, yeni trend kare anahtarlar içinde yerini aldı. Karenin sadeliği ve şıklığı, tamamen yeniden tasarlanan iç mekanizması ile birlikte şekil ve işlevsellik arasında iyi bir uyum sağlıyor. Güvenlik ve montaj kolaylığı düşünülerek tüm mekanizması yeniden tasarlanan Keira minimal çizgileri ile yaşama güvenli bir şıklık katıyor.

KEIRA ANAHTAR VE PRİZLERDE GÜVENLİK

Keira anahtar prizlerin anahtar ve priz mekanizmalarında güvenlik ön planda tutulmaktadır.

Keira ile yangın riski yoktur: Keira anahtar ve prizde kontaktları koruyan alt modüller polikarbondan (PC) üretilmektedir. PC hammadde 850 dereceye dayanıklıdır. Keira anahtar ve prizler güvenli bir şekilde uzun süre kullanılabilir.

Keira sorunsuzdur: Keira anahtarlar kontaklarındaki gümüş sayesinde standartların çok üzerinde açma kapama yapabilmektedir. Bu sayede uzun yıllar sorun çıkarmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Keira ile enerjiden kopmazsınız: Keira topraklı prizlerin kontaklarında yay kullanılmamaktadır. Yay zayıf olan kontağı kısmen güçlendirmeye yarar ve zamanla yay özelliğini kaybeder. Bu da fişin prize tam temasını engeller. Keira topraklı prizde yaysız özel bir kontakt yapısı kullanılmaktadır. Bu kontakt yapısı sayesinde fiş daha kuvvetli bir biçimde tutunmaktadır.

Keira ile priz elinizde kalmaz: Keira topraklı prizlerin tırnak sistemi farklıdır. Topraklı prizler zamanla evlerde kullanılırken buatlardan çıkmalar olur, bu tırnak sistemi sayesinde priz buata daha güçlü tutunarak buattan çıkmaz.

Keira ile elektrik çarpmaz: Keira anahtar ve prizlerde bağlantı yuvaları koniktir. Bağlantı sırasında yuvaya geçen kabloların izolasyonu konik yuvaya dayanarak canlı ucun dışarıda kalmamasını sağlar, bu da elektrik çarpmalarına karşı korur.