Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Gaggenau’dan görkemli sunum

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau’nun, Milano’da gerçekleştirilen Eurocucina 2012 Uluslararası Fuarı’na özel tasarladığı standı, değerli hammaddelerin, diyagonal olarak konumlandırılan iki çelik ve ahşap küpten oluşan cömert mimarinin içine yerleştirilmiş bir başyapıta dönüşümünü gözler önüne seriyor. Çelik küp, Vario 400 ocak serisinin baskın malzemesi olan paslanmaz çeliğe adanıyor. Çaprazlamasına karşısında bulunan ve kuruluşun orijinalliği ve mirasını simgeleyen ahşap küp ise serinin ulaştığı mükemmelliğin ilk elden deneyimlenmesi için işbaşındaki yeni ev cihazlarının arka planında duruyor. Burada, en seçkin malzemeler enfes yiyeceklere dönüştürülüyor.

ÖZEL KULLANIM İÇİN PROFESYONEL DÜZEYDE YENİ TEKNOLOJİ

İlk defa 38 cm ve 90 cm arası genişliklerdeki ocakların kombine edilmesine olanak tanıyan Vario 400 serisi ocaklar, yeni ürünler arasında parlayan yıldız olarak öne çıkıyor. 3 mm kalınlığındaki paslanmaz çeliğin büyük bir hassasiyetle işlenmesi sayesinde ev cihazları rahatlıkla ankastre olarak veya yüzeye monte edilebiliyor. Yekpare paslanmaz çelik üzerinde öne yerleştirilen kontroller, ikonik tasarım diline vurgu yapıyor. Sunumu yapılan AL 400 havalandırma cihazı ise özellikle ada tezgahları ve açık plan düzenlemeler için uygun, etkili hava tahliyesi için esnek bir modül. CX 480 tüm yüzeyi indüksiyonlu ocak da iki yeni ürünü tamamlıyor.