Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hannahome

TASARIM, ŞIKLIK VE ZARAFETİ MEKANLARA TAŞIYAN DUVAR KAPLAMALARI

Her yaşam alanı için birbirinden farklı desen, doku ve tasarım seçenekleri sunan HannaHome’un bünyesinde dünya çapında alanında lider duvar kağıdı markaları bulunuyor. Kuruluşu 1800’lü yıllara uzanan, duvar kağıdında trendleri belirleyen Alman duvar kağıdı markası Rasch da bu markaların arasında… Uygulandığı her mekana stil katan tasarımları, yaratıcı ürün çeşitliliği ve dünyaca kabul edilen mükemmel kalitesi ile Rasch, yaşam alanlarına tasarımın gücünü ve ayrıcalığını getiriyor. Dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte ortaya çıkardığı özel, şık, sofistike ve ayrıcalıklı koleksiyonları ile de dikkat çeken duvar kağıdı markası özel koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu ile işbirliğine giderek hazırladığı ‘designed by Gamze Saraçoğlu’ koleksiyonu ile Rasch, tasarım ve moda rüzgarının büyüsünü evlere taşıyor…

HannaHome’un hizmet verdiği diğer duvar kağıdı markaları arasında Rasch Textil, Norwall, Design ID ve Sellers & Josephson yer alıyor. Kumaştan Swarovski taşlara, bambudan yapraklara kadar nesnelerin doğası ve bu doğadan ilham alınarak yaratılan özgün duvar kağıdı tasarımları ile Rasch Textil, mekanlara masalsı dokunuşlar getiriyor.

Amerikan duvar kağıdı markası Norwall yaşam alanları için tasarladığı dekoratif ve zarif duvar kağıdı koleksiyonları ile dikkat çekiyor.

Zengin renk ve desenleri ustalıkla buluşturan lider ve öncü duvar kağıdı markası Design ID ise, yaşam alanlarında farklılığı taşımak isteyenler için birbirinden şık kompozisyonları ile bolca seçenek sunuyor.

DAYANIKLI, SAÐLIKLI VE KALİTELİ PARKE

HannaHome’un hizmet ayrıcalığı ile dekorasyon ve yapı sektörüyle buluşturduğu parke markaları arasında lamine ve laminat parke ürünlerini dayanıklılık, güven ve yenilik üzerine inşa eden, benzersiz ürün kalitesi ile tanınan Meister bulunuyor. Hiçbir kanserojen madde içermediğinin kanıtı olan Mavi Melek sertifikasına sahip dünyaca ünlü lider parke üreticisi Meister, 200’ün üzerinde desen seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesi ve mükemmel tasarlanmış %100 Alman tasarımı parke seçeneklerine sahip.

Laminat parkede ise Avrupa’da iç mimarların tercihi olan Schulte Raume, birbirinden farklı laminat parke seçenekleri ile zemin kaplamalarında ahşabın dokusunu ve enerjisini yaşam alanlarına taşımak isteyenlere üstün ve yenilikçi birçok ürün sunuyor.