Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kale Endüstri Holding’den güvenlik sistemlerinde son teknolojiler

KALE GÜVENLİK BÜTÜNSEL SİSTEMLER

Kale Endüstri Holding, bütünsel güvenlik alanında ileri düzeyde teknolojik ürünlerini, güvenlik deneyimini yaşatacağı özel olarak tasarlanmış standında ziyaretçilere sundu. Gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etme olanağına sahip olan ziyaretçiler ayrıca, standdaki dokunmatik ekranlardan teknoloji ve tasarımın bir arada sunulduğu ürünler hakkında gerçek görsellerle bilgi alabiliyor.

FUARDA KALE’NİN TARİHİ YOLCULUÐU: ANTİKA KİLİTLER SERGİSİ

59 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Kale Endüstri Holding, fuar standındaki tarihçe ekranında kuruluşundan günümüze yolculuğunu tüm ziyaretçilerle paylaşıyor. Holdingin antika kilit koleksiyonundan bir bölümün sergilendiği teşhir ünitesinin ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

3N YENİ NESİL PROJE KAPISI

Kale Çelik Eşya, fuarda yeni ürünü 3N yeni nesil proje kapısını da tanıtıyor. Montaj kolaylığı, modern dizaynı ve projeye özel çözümleriyle sektörünün tartışmasız lideri olan Kale Çelik Kapı, yeni nesil kapı güvencesiyle artık tüm projelerde yer alıyor. Yoğunlukla inşaat projelerinde tercih edilecek olan 3N kapılar, isteğe göre değişen kaplama, kilit ve kanat seçenekleriyle yeni projelerle buluşmayı bekliyor.

YAŞAM ALANLARINDA GÜVENLİ ÇÖZÜMLER

Tüm çelik kapılara monte edilebilen, Kale Kilit’in güvenlik sistemlerinde geliştirdiği yenilikçi ürünü Kale Otomatik, kapıları otomatik olarak kilitleme özelliği ile dikkat çekiyor. Ziyaretçilerin deneyimine sunulan ürün, yardımcı mandalı sayesinde içerden ve dışarıdan kapının kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlemeyi gerçekleştiriyor. Kale Kilit’in tüketicilerin her mekânda güvenlik ihtiyacını karşılayacak üst düzey güvenlik ürünleri yelpazesine eklediği Kale Yüksek Güvenlikli Silindir kuvvetli darbelere karşı tam koruma sağlıyor. Her türlü kilide uyum sağlayan bu yenilikçi ürün, silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli U profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üstün koruma sağlıyor.

TAM YALITIM, KOLAY MONTAJ, GÜVENLİ KULLANIM

Kale Pencere Sistemleri özgün tasarımı ve montaj kolaylığı ve mükemmel yalıtım sistemiyle geniş bir ürün yelpazesiyle ziyaretçilere sunuluyor. Farklı taşıma kapasitesine sahip alüminyum kaldırmalı sürme sistem modeli, alüminyum pencereler için üretilen Turkuaz çift açılım sistemi ve Toros kilitli kapı ispanyoleti ile Atlas cephe makasları fuarda sergilenecek önemli yenilikçi ürünler arasında yer aldı.