Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

New york Tribeca Bölgesi’ndeki dairelerde Lazzoni imzası

Lazzoni Amerika’nın en köklü emlak firmalarından biri olan Corcoran ile işbirliği yaparak New York’un en gösterişli semtlerinden biri olan, en iyi restoranlar, tiyatrolar, galeriler ve Robert de Niro gibi ünlü yüzlere ev sahipliği yapan Tribeca bölgesinde Amerika’nın en başarılı genç iç mimarlarından biri olan Joyce Elizabeth ile birlikte yeni bir ev yarattı.

Değerleri 1 milyon dolar ile 4 milyon dolar arasında değişen dairelerin planlama, teslimat ve mobilya montajı için Lazzoni ile çalışıldı. Lazzoni ve başarılı iç mimar Joyce Elizabeth’in modern dokunuşlarıyla yeniden hayat bulan, büyük boy camları ve yüksek tavanları ile tarihi bir dokusu olan dairede kullanılan bütün yapı elemanları özenle ve en kaliteli malzemelerden seçildi. Proje yönetimini Lazzoni adına Joyce Elizabeth’in yaptığı dairede zemine yapılan uygulamalarla derinlik hissi arttırıldı, ortamın daha geniş ve ferah görünmesi sağlandı. İç tasarımda kullanılan minimalist tarzda mobilyalar ve kullanılan “Lazzoni Sarısı” dekorasyon elemanları ile de tarihi bir dokuya sahip olan evin modern New York dokusuyla ortak bir dil ve bütünlüklü bir karakterinin olması sağlandı.