Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Next Level Ankara’ya yeni bir yaşam tarzı

İnşaat sektörünün genç ve vizyoner şirketi Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen ve başkentin ilk ve tek rezidans projesi Next Level Rezidans’ın ön satış döneminde %20’si satıldı. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Rezidans’ta toplam 105 dairenin yer aldığını ve metrekare fiyatlarının 7 bin ile 8 bin TL arasında değiştiğini söyledi. Next Level’da büyüklükleri 100 ile 157 m2 arasında değişen ve istenirse mobilyalı olarak teslim edilecek 40 adet süit bulunduğunu ifade eden Fatih Erdoğan, kalan 65 adet rezidans dairenin ise büyüklüklerinin 150 ile 426 m2 arasında değiştiğini vurguladı. Next Level’ın Ankara’nın ilk ve tek rezidans projesi olmasının yanı sıra mimari uygulamaları ve sosyal olanakları ile de Ankara’nın en farklı projesi olduğunu belirten Fatih Erdoğan, şunları söyledi: “Next Level Rezidans, konumu ve mimari özellikleriyle Ankara’nın en iyi panoramasına sahip olacak. Yerden tavana kadar cam uygulamamız ve 4 metrelik kat yüksekliğimiz sayesinde, tüm sakinlerimiz gün ışığından maksimum ölçüde yararlanacak ve Ankara’nın keyfini doyasıya yaşayacak. Alışveriş merkezinin üstünden itibaren 20 kattan oluşan rezidans binamızın mücevher gibi işlenmiş cam cephesi ve 1+1’den 5+1’e kadar değişen seçeneklerinin tamamında bulunan teraslar sakinlerimize katta bahçe keyfi yaşatacak. Her türlü hizmetin alındığı, her an her şeye kolayca ulaşmak isteyenler ve modern yaşam tarzını benimseyenler için en doğru adres Next Level Rezidans olacak.” Next Level Rezidans’ın Ankaralılara evlerinde lüks otel keyfi yaşatacağını ifade eden Fatih Erdoğan, “Next Level sakinleri giriş lobisinde, asansörlerde, lounge alanında, spor alanında, hatta kat hollerinde bile lüks otel konforunu hissedecek. Ancak, kapılarından girdikleri anda kendi evlerinde olacaklar” dedi.

NEXT LEVEL REZİDANS’TA BİR YAŞAM TARZI SUNUYORUZ

Tüm projelerde olduğu gibi Next Level’da da çok sayıda sosyal imkanın yer aldığını söyleyen Fatih Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Next Level Rezidans’ta biz sadece yaşam alanı değil, dünyanın çok önemli şehirlerinde rastlayabileceğiniz bir yaşam tarzı sunuyoruz. Next Level Rezidans’ta evinizin hemen altında Ankara’nın en lüks alışveriş merkezi, en özel sineması, en prestijli restoran ve kafeleri olacak. Rezidans binamızın imkanlarıyla projemizin genel özellikleri birleşince ortaya çıkan bu yaşam kurgusuna “Ev yaşamında Next Level” diyoruz. Her türlü hizmetin alındığı, her an her şeye kolayca ulaşmak isteyenler ve modern yaşam trendini benimseyenler için en doğru adres Next Level Rezidans olacak.”

Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’da ofis satışlarının hızla devam ettiğini ifade eden Fatih Erdoğan, %53’ü satılan ofislerin metrekare fiyatların 5 bin 800 ile 7 bin TL arasında değiştiğini anlattı. Next Level AVM’nin de 42 bin m2 lik kiralanabilir alanı, 160 adet mağaza ve seçkin marka karması ile Ankara’nın en önemli buluşma noktası olacağını ifade eden Fatih Erdoğan, AVM’yi rezidans ve ofis binalarıyla birleştiren podyum katını Next Level’ın kalbi olarak niteledi. Podyum katta bulunan tabanı şeffaf süs havuzları sayesinde gün ışığının suda kırılarak AVM’nin içini aydınlattığını belirten Fatih Erdoğan, Next Level AVM’nin alışveriş merkezi anlayışını değiştireceğini söyledi.

KONFOR VE UYGUN LOKASYONUN ADRESİ

Next Level Rezidans sakinlerinin birçok konforu bir arada bulacağı sosyal katta, lounge alanı, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü ve 334 m2 lik teras yer alıyor. Spor alanında ise yoga/pilates stüdyosu, masaj odası, kafe/bar, saunalar, buhar odaları, şokduşlar, soyunma odaları ve dinlenme alanları bulunuyor. Ankara’nın en hızlı gelişen aksları Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesiştiği noktada yer alan Next Level, bakanlıklar, üniversiteler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş dünyası, önemli dernek ve odaların bulunduğu bir lokasyonda yükseliyor. Toplam 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı ve 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Next Level’ın kaba inşaatı tamamlandı. Cephe giydirme çalışmalarına Haziran ayında başlanacak Next Level’da ofis ve AVM teslimatının Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatının ise Eylül 2013’te gerçekleştirilmesi hedefleniyor.