Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaşam kalitesini yükselten duş keyfi

Geberit duş drenajları, kişisel bakım ve yenilenmenin en önemli alanı banyolar için yenilikçi ve fonksiyonel bir yaklaşım sunuyor. Geberit sahip olduğu birbirinden farklı tarzda şık zemin ve duvar drenajları ile banyoların güzelliğini ortaya çıkarırken, ekipmanları görünmez kılıyor.

BANYONUZA KİŞİSEL BİR DOKUNUŞ KATIN

Geberit’in yenilikçi duvar içi drenajı banyo dizaynında yeni imkanlar sunuyor. Hemzemin duşlar için duvar içi drenajı zeminden duvara taşıyarak banyolarda yer açıyor. Ferahlık ve şıklık birleşirken aynı zamanda temizlik kolay ve hızlı hale gelerek pratik avantajlar sağlıyor. Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin veya duvarla uyumlu materyal ile kaplayabilen özel kapak alternatifleriyle banyolara kişisel bir dokunuş katmak mümkün.