Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeni power reflektör teknolojisi

Kubbe yüksekliği daha düşük olan hücreler ile daha dar çıkış açıları elde edilirken, daha fazla yüksekliğe sahip kubbesel hücreler ile daha geniş çıkış açıları elde edilir. Bu sayede geleneksel reflektörlere göre daha yüksek verime ve geniş ışık çıkış açılarına sahip reflektörlere ulaşılabilir. Bu daha geniş açıya sahip reflektörler tüm bir teşhir duvarının tek bir ürünle daha homojen ve daha verimli bir şekilde aydınlatılmasına olanak sağlar.

Power Reflektör serisinde bulunan geniş dağılım olanağı metal halide lambalarla donatılmış spot veya ankastre ürünlerin aynı zamanda bir genel aydınlatma aygıtı olarak kullanılmasına da olanak verir. Geniş açı ile birleşebilen yeni optik tasarım tekniği, yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlar, görsel konforu arttırır.

Lamp 83 yeni Power Reflektör serisi;

  • Daha iyi ve homojen ışık dağılımı
  • Daha yüksek verim ve enerji tasarrufu
  • Arttırılmış görsel konfor sunar.

POWERSPOT

Yeni Power Reflektörlerin kullanımı ile enerji tasarrufunu ve görsel konforunu maksimize eden Powerspot; dikey eksende 90 (derece) yatay eksende 330 (derece) yönlendirilebilme özelliğine sahip.

15-30-45 ve 60 (derece) ışık çıkış açılarına sahip Powerspot geniş açı alternatifleri ile büyük obje ve kalabalık alanların homojen aydınlatılmasını mümkün kılıyor. Özellikle 60 derece ışık çıkış açısıyla, gerektiğinde genel aydınlatma amaçlı kullanılabilen Powerspot bu özelliği sayesinde mekandaki farklı aydınlatma ihtiyaçlarının tek bir ürün ile çözülmesine olanak tanıyor.

Siyah, beyaz ve metalik gri olarak üretilebilen ürün, 35W ya da 70W gücünde tercih edilebiliyor.