Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aktaş Boğaziçi Evleri Kandilli’yi yaşama fırsatı

Denize, balığa, doğaya, tarihe ve kültüre dokunabilmenin, eski İstanbul’u yaşayabilmenin vazgeçilmez adresi olan Kandilli, Aktaş Boğaziçi Evleri ile 81 seçkin aileyi daha bu keyfi yaşamaya davet ediyor. 26 yıllık tecrübesi ile hayata geçirdiği tüm projelerde teknik her ayrıntıyı düşünen Aktaş İnşaat, 120 aya varan %0,99 faiz oranında kredi ile ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Aralık 2012’de ilk etabı teslim edilecek projeden ev sahibi olmak isteyenler kat irtifak tapularını da hemen alabiliyor. Aktaş Boğaziçi Evleri merkeze yakınlığı ile Kandilli’nin sakinliğini, eşsiz boğaz manzarasını ve temiz havasını solumak isteyenleri bekliyor.

ÇOCUKLU AİLELER İÇİN İDEAL YAŞAM ALANI

Depreme karşı en dayanıklı zemin olan doğal kayalar üzerinde kurulan Aktaş Boğaziçi Evleri alanının %85’ini yeşile ayırarak, şehir hayatının stresli yaşamını yeşilin tonları ile atmanızı sağlıyor. 18 dönem arsa içerisinde inşa edilen Aktaş Boğaziçi Evleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. 8 blok ve 1 adet 2. derece tarihi köşkten oluşan Aktaş Boğaziçi Evleri’nde; her ayrıntı aile ve çocuk konseptine göre tasarlanıyor. Projede, çocuk oyun alanları, yürüme parkurları iki adet açık ve bir adet kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness center da yer alıyor.