Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Enerji tasarrufu ve ışın kontrolü

Aydınlatma sektörünün lider markası Philips; enerji verimliliği sağlama ve aynı zamanda çevreci bir aydınlatma çözümü sunmak üzere Pacific LED ürününü öneriyor. Pacific LED garajlar, soğuk depolama tesisleri, endüstriyel binalar, çiftlik ahırları ve araba yıkamacıları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 

HIZLI VE KOLAY KURULUM

Yeni ve canlı tasarımı, yüksek oranda verimli optik sistemi ve en yeni orta akışlı LED’leri içeren modülleriyle sağlam, su geçirmez Pacific LED, garajlar gibi parlamanın minimuma indirilmesinin önemli olduğu uygulamalarda mükemmel ışın kontrolüyle yüksek kalitede parlak beyaz ışık sağlıyor. Akıllı uç kapakları sayesinde kurulumu hızlı ve kolay olan Pacific LED’in ışık motoru, aydınlatma armatürünün tamamını değiştirmeyi gerektirmeden gelecekte LED’lere yükseltilebiliyor.