Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ING özel bankacılık şubelerinde Derin Design ürünleri kullanıldı

Uluslararası en büyük finans kuruluşları arasında yer alan ING Grubu, yaklaşık 150 yıldır alanında geniş kapsamlı ürünler ve hizmetler sunan finansal hizmet kuruluşlarından biri. Tasarım ve uygulama projesi Yalın Tan & Jeyan Ülkü İç Mimarlık tarafından yürütülen ING Özel Bankacılık şubelerinin yeni iç mekan mobilyalarında Derin ürünleri yer alıyor.

Derin koleksiyonundan Land, Lap Lounge, Set Mini, Tot ve Ram  gibi ürünler yer alırken, Yalın Tan & Jeyan Ülkü İç Mimarlık’ın proje için tasarladığı ürünlerin üretimleri de Derin tarafından yapıldı.

Modern mobilya tasarımı ve üretimi alanında global başarılarıyla köklü bir yer edinen Derin; özellikle 2000’li yılların başında modern mobilya alanında bir sıçrama gerçekleştirerek Türkiye’den çıkan tasarım odaklı bir marka olarak dünya tasarım platformlarında adından sıkça söz ettiriyor.