Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İz Evler Huzurun ve konforun adresi

“Hayata bırakacağınız izler yapacağınız seçimlere bağlıdır” sloganı ile ev sahibi olmak isteyenlere seslenen İZ Evler oturuma hazır son daireleri ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

KLASİKLEŞMİŞ TÜM ÇİZGİLERİ SİLİYOR

Özenle çizilmiş mimarisi ve tek tek seçilmiş dekoratif ürünlerin huzurlu birlikteliğini yansıtan İZ Evler, İstanbul’un yatırım değeri yüksek yerleşim alanı Kemerburgaz Göktürk’te, yeşili ve hareketi aynı ayna yaşama imkanı sunan son daireleri ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Hayatta kalıcı bir “İZ” bırakmak isteyenler için Akro Yapı tarafından hayata geçirilen İZ Evler projesinde, 27 değişik daire planına sahip 46 ev seçeneği bulunuyor. Toplam 1590 metrekare alan üzerine kurulu olan, 50 metrekareden 250 metrekareye, 1+1’den 5+1’e kadar; bahçe katları, bahçe ve çatı dubleksleri ile ormana komşu olan İZ Evler, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak kalmak isteyenler, doğanın büyüsüne inananlar için tasarlandı. Geniş avlusu, kapalı yüzme havuzu ve gökyüzünün rengini göreceğiniz teras bahçeleri, sauna, fitness salonu, her daireye özel kapalı otopark alanı, özel güvenlik sistemleri ile İZ Evler’de mutluluk evinizin vazgeçilmez konuğu oluyor.