Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kombilerde 10 yıllık garanti süresi

İmmergas, ısıtma sektöründe dengeleri değiştirerek radyatör, vana ve kombileri kapsayan ürünlerinde 10 yıl garanti süresinin lansmanını 6 Haziran günü, Conrad Oteli’nde düzenlediği basın toplantısında duyurdu. Basın Toplantısının ardından Türkiye’nin her ilinden bayilerinin de katıldığı toplantısını gerçekleştiren İmmergas, katılımcılara hem Yavuz Seçkin’in sunumu ile keyifli dakikalar yaşattı, hem de Alaca Perfomans Arts Grubu’nun lansmana özel sahne showlarıyla “10 Yıl Garanti Duyurusunu” yaptı.

“10 yıl Garanti Kampanyası”nı TV ve radyo reklam çalışmaları ile eş zamanlı duyuran İmmergas, böylelikle cihaz garanti süreleri ile ilgili bir ilke imza attı. Cihaz garanti süresini 10 yıla çıkaran İmmergas sektörde bu alandaki çıtayı en üst noktaya taşımış oldu.

TÜM İMMERGAS KULLANICILARI YARARLANABİLECEK

İmmergas’ın 10 yıl garanti kampanyası, garantisi devam eden kombileri de kapsayacak. Böylece sadece kampanya sonrası satın alma yapan tüketiciler değil bütün İmmergas kullanıcıları bu ayrıcalığa sahip olabilecek. İmmergas kombilerinin sadece yıllık periyodik bakımlarının yapılması garanti sürelerinin 10 yıl olması için yeterli olacaktır. Tüm kombi kullanıcılarının standart olarak her yıl yaptırdığı cihaz bakımını, İmmergas kullanıcısı yetkili servislerine yaptırdığında, sınırsız yedek parça ve hizmet garantisine de sahip olacak. İmmergas yetkili ve uzman servislerinden alınan hizmet, tüketicilere aynı zamanda güven ve konforu da sağlayacaktır. Bu kampanya ile İmmergas; tüm kullanıcılarına call centerı aracılığıyla ulaşarak, garantisi bitmek üzere olan İmmergas ürünleri hakkında bilgilendirmeyi, ve 10 yıl garanti kampanyasına tüm kullanıcılarını dahil etmeyi planlıyor.