Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lineadecor büyük gayrimenkul projelerinin tercihi

Birçok büyük projeye imza atan Lineadecor, aranılan ve tercih edilen en iyi marka olma özelliğini sürdürüyor. Lineadecor marka mutfak kullanılan başlıca projeler arasında; İstanbul Çengelköy’de Mesa Projesi, Akbatı Residence, Ağaoğlu My City Bahçelievler, Ağaoğlu My World Europe Ayazma, Ağaoğlu My Towerland B-C-D Blok Ataşehir, Palladium Residence, Ant Yapı Antrium, Sur Yapı Dorapark, Aydınlı Solarkent, Pelican Hill Residence, Aktürk Rapsodi, Eston Şehir, Mesa Nurol Bahçeşehir Evleri, Kiptaş Topkapı Merkez Evleri-1, Levent Loft-1, İhlas Bizim Evler 1, İhlas Bizim Evler 2 ve İhlas Bizim Evler 3 bulunuyor. Ankara’da Parkoran Konutları, Atlantis City Konutları ve MNT Bahçe’n Eryaman Konutları yer alıyor.

Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 13 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.