Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Meister kalitesi Türkiye’de

Dekorasyon sektöründe duvar kağıdı, laminat parke ve halı kategorisinde seçkin markaları bünyesine katarak hızlı büyümesini sürdüren HannaHome, parke sektöründe 73 yıllık köklü bir geçmişe sahip dünyanın öncü Alman markası Meister ile distribütörlük anlaşması yaparak, markanın Türkiye’deki tek temsilcisi oldu. Ürünlerini HannaHome hizmet ayrıcalığı ile dekorasyon ve yapı sektörü ile buluşturacak olan Meister, kendine özgü formlar ve dayanıklılık garantisinin yanı sıra yüzlerce farklı doku, renk seçenekleri ve tasarımları ile geniş bir lamine ve laminat parke ürün yelpazesine sahip. Ürünlerini dayanıklılık, güven ve yenilik üzerine inşa eden parke markası, üretim aşamasında kullandığı ağaç ve hammaddelerinde benzersiz ürün kalitesi, özgün tasarımları, %100 Alman üretimi parke seçenekleri ile zemin kaplamalarında en yüksek kaliteyi sunması ile tanınıyor.

SAÐLIKLI VE DAYANIKLI PARKE

Kaliteli materyalleri çevreye zarar vermeyen hammaddelerle kusursuzca işleyen Meister’in tüm ürünlerinin orta katmanında kullanılan yüksek kalitede HDF, darbelere karşı dayanıklılığı artırırken, gereksiz ağaç kullanımının da önüne geçiliyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından, ürünlerinde hiçbir kanserojen madde içermediğinin ispatı olan Mavi Melek (Blue Angel) Sertifikası’na layık görülen Meister ürünleri, patentli Master Click Plus sistemi ile hızlı ve kolay monte edilme özelliğine sahip.

“TÜRKİYE PAZARINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEÐİZ”

HannaHome Kurucu ve Yönetici Ortağı Oğuzhan Özden, “Kuruluşumuzdan bu yana sektöre kazandırdığımız lider duvar kağıdı markaları ile birlikte, lider parke markası Meister’i de bünyemize katarak zemin kaplamalarında da hizmet vermeye başladık. Dekorasyonun temel ihtiyaç ve stilini oluşturan zemin ve duvar kaplamalarını tek bir çatı altında birleştiren HannaHome olarak, gün geçtikçe zenginleşen ürün portföyümüze farklı ürün gruplarını da katarak alanında lider seçkin markaları dekorasyon sektörü ile buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Meister İhracat Müdürü Dieter Cordes ise, Türkiye’nin parke alanında büyük bir pazar olduğuna vurgu yaparak “Birbirinden seçkin markaları bünyesinde toplayan ve başarı ile yöneten HannaHome firması ile yaptığımız bu işbirliğinden son derece mutluyuz. Bu güçlü çatı altında marka farkındalığımızı ve gücümüzü arttırarak, Türkiye pazarında daha da büyüyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Farklı dekorasyon, stil ve estetik anlayışına sahip dünyaca ünlü markaları tüketicisiyle buluşturmayı başaran HannaHome, genç ve dinamik yapılanması, yenilikçi ve geniş ürün yelpazesinin yanında çevre dostu anlayışıyla dünyaca tanınan Meister ürünlerini de bünyesine katarak yaşam alanlarına dokunmaya devam ediyor.